Reklama

Reklama

Po przerwie radni powiatu mieleckiego nie przyszli na sesję. Obrady zostały przerwane

Opublikowano: 18 grudnia 2020 15:50
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Mielcu

Po przerwie radni powiatu mieleckiego nie przyszli na sesję. Obrady zostały przerwane - Zdjęcie główne

Z powodu braku radnych sesja została przerwana. | foto Starostwo Powiatowe w Mielcu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Problemy techniczne, przerwa, a po przerwie... zabrakło radnych by dokończyć ważne obrady sesji powiatu mieleckiego. Na posiedzenie po przerwie spowodowanej awarią serwera nie wstawili się radni Klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Zaplanowana na godzinę 11.00 XXV sesja Rady Powiatu Mieleckiego rozpoczęła się od problemów technicznych związanych z serwerem zewnętrznym. Sesja była prowadzona w tzw. sposób hybrydowy, czyli część radnych była obecna w sali obrad, a część łączyła się zdalnie. Coś nie zadziałało i albo jedni, albo drudzy nie słyszeli się dobrze.

Przewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego w czasie zarządzonej przerwy technicznej zapowiedział, że sesja zostanie wznowiona o godz. 15.00.

Po przerwie obrady miały być kontynuowane już tylko w sali obrad w budynku Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6 w Mielcu. 

Przewodniczący rady o godzinie 15.00 wznowił obrady podczas których radni mieli procedować nad uchwaleniem budżetu Powiatu Mieleckiego na 2021 rok oraz Wieloletnią Prognozą Finansową.

Po sprawdzeniu obecności przewodniczący rady Marek Paprocki stwierdził, że w sesji uczestniczy 12 radnych co stanowi mniej niż połowa ustawowego składu Rady Powiatu Mieleckiego. Tym samym wobec braku wymaganego quorum, tj. 13 radnych przewodniczący zamknął obrady 25. sesji Rady Powiatu Mieleckiego.

Na posiedzenie Rady Powiatu Mieleckiego nie wstawili się radni Klubu Prawa i Sprawiedliwości pomimo skutecznego przekazania informacji o wznowieniu obrad o godzinie 15.00.

Ustalony przez przewodniczego rady termin kolejnej sesji zostanie przesłany radnym na spersonalizowane skrzynki oraz wywieszony na tablicy ogłoszeń w budynku starostwa oraz na stronach internetowych powiatu.

Przewodniczący rady przeprasza wszytkich mieszkańców powiatu mieleckiego za utrudnienia spowodowane przyczynami niezależnymi, czyli awarią serwera zewnętrznego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.