Reklama

Plany i problemy. Wkrótce będziemy rozmawiać o Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Plany i problemy. Wkrótce będziemy rozmawiać o Mielcu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już wkrótce odbędzie się debata na temat kierunków rozwoju Mielca. Może wziąć w niej udział każdy chętny mieszkaniec naszego miasta. Debata odbędzie się we wtorek 14 lipca o godzinie 17.00 w auli budynku AGH przy ulicy Skłodowskiej.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku projekt mieleckiego magistratu „Razem dla lepszego jutra – Mielec miastem dialogu” zakwalifikował się do drugiego etapu naboru w ramach programu Rozwój Lokalny. Do zdobycia są wielomilionowe granty.

W ramach starań o uzyskanie takiego dofinansowania przygotowany został raport z badań społecznych, na podstawie którego opracowany będzie Plan Rozwoju Lokalnego i Plan Rozwoju Instytucjonalnego dla miasta Mielca.

Przyszłotygodniowa debata w auli AGH służyć ma wyciągnięciu kluczowych wniosków z diagnozy sytuacji Mielca na potrzeby opracowania wspomnianego planu. Składać się będzie z czterech części. Po wprowadzeniu i krótkim przedstawieniu wniosków z diagnozy aktualnej sytuacji naszego miasta, dyskusja toczyć się będzie m.in. na temat najbardziej palących problemów Mielca, które wymagają rozwiązania oraz przyszłościowych wizji miasta.

Debata z udziałem Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego będzie miała charakter otwarty. Może w niej wziąć udział każdy zainteresowany tym tematem mieszkaniec Mielca.

Dodatkowo debatę będzie można śledzić online, z możliwością zadawania pytań na profilu facebookowym Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE