Reklama

Planowane nowe inwestycje drogowe w Rzemieniu [ZDJECIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O chodniku w Przecławiu mieszkańcy mówią w samych negatywach. Nierówny, zdegradowany, zepsuty. Burmistrz Przecławia spotkała się 13 września z Kierownikiem Rejonu Dróg Wojewódzkich na omawianym chodniku. Ten odcinek będzie remontowany. Kiedy?

13 września miało miejsce spotkanie Burmistrz Renaty Siembab z Kierownikiem Rejonu Dróg Wojewódzkich w Mielcu Zbigniewem Tymułą, z udziałem Sołtysa sołectwa Rzemień Grażyny Weber, Zastępcy Dyrektora wydziału Infrastruktury i Rozwoju Grzegorza Wilaszka oraz Radnego Powiatu Mieleckiego Krzysztofa Olszewskiego. 

Istotą spotkania była kwestia dotycząca konieczności remontu istniejącego, zdegradowanego chodnika w miejscowości Rzemień wzdłuż drogi wojewódzkiej (nr 985) Mielec – Dębica. Remont – współfinansowany z budżetu Gminy Przecław – planowany jest na przyszły rok. Poprawa infrastruktury drogowej przyczyni się do podwyższenia komfortu jak i bezpieczeństwa okolicznych mieszkańców.

Niedawno zakończył się też remont chodnika w  sołectwie Tuszyma – przy tej samej drodze wojewódzkiej - prowadzony we współpracy z Podkarpackim Rejonem Dróg Wojewódzkich, polegający na wyrównaniu nawierzchni chodnika.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy