Piłkarze Stali Mielec zagrali z ekstraklasową Cracovią [FOTO]

Wiadomości Ze względu na przerwę reprezentacyjną, piłkarze Stali Mielec rozegrali mecz dobroczynny. Rywalem była ekstraklasowa Cracovia. Gracz rywali na początku drugiej połowy zobaczył czerwoną kartkę.

Dochód z biletów - cegiełek został przekazany na dalszy rozwój Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec. Mecz zakończył bezbramkowym remisem.

PGE FKS STAL MIELEC – CRACOVIA 0:0
 22 marca 2019  FKS STAL MIELEC
Mecz dobroczynny na rzecz Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec
piątek 22 marca, godz.15.30
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu

STAL: 87. Seweryn Kiełpin (46′ 1. Rafał Strączek) – 4. Martin Dobrotka, 6. Leandro, 7. Denis Gojko (46′ 24. Łukasz Seweryn), 9. Andreja Prokić (62′ 28. Sergio Mendigutxia), 16. Josip Soljić, 17. Bartosz Nowak (62′ 10. Peter Dungel), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 30. Łukasz Wroński, 32. Jonatan de Amo Perez (46′ 8. Maciej Urbańczyk), 51. Rafał Grodzicki (c) (62′ 5. Marcel Gąsior)
Trener: Artur Skowronek

CRACOVIA: 13. Krystian Stępniowski (75′ 3. Adam Wilk) – 23. Adrian Danek (75′ 2. Cornel Rapa), 20. Niko Datkovic, 21. Jakub Serafin (75′ 14. Damian Dąbrowski), 34. Oleksii Dytiatiev (c) (46′ 39. Michał Helik), 27. Marcin Budziński, 8. Milan Dimun (49′ 6. Sylwester Lusiusz, 75′ 5. Janusz Gol, ) , 6. Sylwester Lusiusz (46′ 87. Diego Ferraresso), 29.Bojan Cecaric (75′ 19. Javi Hernandez), 97. Daniel Pik (75′ 4. Sergiu Hanca), 26. Filip Piszczek (75′ 24. Airam Cabrera)
Trener: Michał Probierz

Czerwona kartka: 8. Milan Dimun – 46′, Cracovia kontynuowała grę w komplecie

Sędziowie:
Widzów: 488 – 238 sprzedanych wejściówek + zawodnicy Akademii PGE FKS Stal Mielec
Pogoda: pochmurno w temp.15°C