Reklama

Pielęgniarki udzielają poparcia dyrektor Korpanty

Opublikowano:
Autor:

Pielęgniarki udzielają poparcia dyrektor Korpanty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pracownicy mieleckiego szpitala zrzeszeni w organizacjach związkowych udzielili pełnego poparcia dla Ewy Korpanty p.o. dyrektora szpitala powiatowego w Mielcu.Przypomnijmy w przyszłym tygodniu dowiemy się, kto będzie prowadził lecznicę przez kilka najbliższych lat. Dokładnie 29 września br. Zarząd Powiatu Mieleckiego powoła nowego dyrektora szpitala.

LIST OTWARTY ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH:

 

Związki Zawodowe działające w Szpitalu Powiatowym w Mielcu z dużym uznaniem i nadzieją przyjęły decyzje p. Starosty o powołaniu na stanowisko p.o. dyrektora Pani Ewy Korpanty. Wybór tej osoby okazał się strzałem w dziesiątkę. Skutki tej decyzji to przede wszystkim natychmiastowa poprawa nastroju i relacji interpersonalnych, a co najważniejsze na skutek przemyślanych i dojrzałych decyzji szpital przestał przynosić straty i zaczął się bilansować, co wyraźnie pokazane zostało na ostatniej Radzie Społecznej Szpitala.

 

Wizja rozwoju, którą nakreśliła p.o. dyrektor na Radzie spotkała się z powszechną aprobatą członków Rady. Również p. Starosta wielokrotnie publicznie podkreślał wręcz wzorcową współpracę z p. Dyrektor, a także załogą, którą reprezentują Związki Zawodowe.

 

Załoga Szpitala Powiatowego doceniając wkład pracy p.o. Dyrektor Ewy Korpanty pragną udzielić poparcia w związku z konkursem na stanowisko dyrektora. Kandydatka wykazała się doświadczeniem w zarządzaniu szpitalem, co potwierdziła w swoich dotychczasowych działaniach. Pokazała duże zdolności organizacyjne i doświadczenie menadżerskie. Naszym zdaniem jest odpowiedzialna i kreatywna o czym świadczą jej dotychczasowe decyzje.

 

Ewa Korpanty jest osobą preferującą dialog i kompromis jako metody rozwiązywania problemów. Mając powyższe na uwadze, apelujemy o rozważną i przemyślaną decyzję Komisji Konkursowej w sprawie wyboru dyrektora Szpitala, od którego zależy los pacjentów i całej załogi.

 

OZZPIP ZOZ MIELEC

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE