Reklama

Reklama

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Gawłuszowicach [FOTO]

Opublikowano: sob, 5 paź 2019 18:52
Autor:

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Gawłuszowicach [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Teraz już ślubować z honorem możemy, jak być dobrym uczniem doskonale wiemy” Ten szczególny dzień miał miejsce 2 października w SP Gawłuszowicach. Uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie.

Uroczystość ta odbyła się w sali gimnastycznej w obecności koleżanek i kolegów wraz z wychowawcami.

Na uroczystość przybyli: Wójt gminy Gawłuszowice - Jan Nowak, zastępca dyrektora - Ewa Gancarczyk oraz rodzice uczniów. Po części artystycznej, w której pierwszaki zaprezentowały się w wierszach i piosenkach, nastąpiło ślubowanie.

Następnie dyrektor szkoły Grzegorz Nelec pasował każdego pierwszaka na ucznia Szkoły Podstawowej im. Władysława Jasińskiego w Gawłuszowicach.

Po pasowaniu uczniowie złożyli swoje podpisy na Akcie Pasowania i otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz pierwsze w życiu legitymacje szkolne. Otrzymali również życzenia oraz liczne upominki od wójta, starszych koleżanek i kolegów, rodziców i dyrektora szkoły.

 Na zakończenie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia i dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.