Reklama

Padew Narodowa. Kierowca autobusu pod wpływem alkoholu miał przewozić dzieci!

Opublikowano:
Autor:

Padew Narodowa. Kierowca autobusu pod wpływem alkoholu miał przewozić dzieci! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas rutynowej kontroli autokaru, którym miały być przewożone dzieci ze Szkoły Podstawowej w Padwi Narodowej, policjanci ustalili, że kierujący nim mężczyzna był pod wpływem alkoholu. 59-latek łumaczył funkcjonariuszom, że pił dzień wcześniej i był pewny, że już wytrzeźwiał.

W ubiegły piątek rano mieleccy policjanci skontrolowali autobus w Padwi Narodowej. Kontrola odbyła się na prośbę szkoły, którym przewożone miały być dzieci. Podczas badania kierowcy autobusu alkomatem, policjanci stwierdzili, że 59-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, jest pod wpływem alkoholu. Alkomat wskazał w jego organizmie 0,34 promila. Mężczyzna tłumaczył, że pił alkohol poprzedniego dnia i myślał, że przez noc wytrzeźwiał. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci zachęcają do korzystania z możliwości sprawdzenia stanu technicznego autokaru oraz stanu trzeźwości kierowcy przed wyjazdem w trasę.

Aby móc skorzystać z pomocy policjantów należy z wyprzedzeniem (minimum kilku dni) przed wyjazdem zgłosić chęć kontroli autokaru drogą mailową pod adresem [email protected] wskazując dokładną godzinę i miejsce odjazdu autokaru oraz numer kontaktowy do organizatora. Kontrolę można również zgłosić osobiście bądź telefonicznie w Wydziale Ruchu Drogowego KPP Mielec pod nr tel. 17 58 45 350.

Polecane artykuły:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE