Reklama

Reklama

Padew Narodowa: Jest nowy dyrektor biblioteki

Opublikowano: ndz, 20 cze 2021 16:10
Autor: | Zdjęcie: UG

Padew Narodowa: Jest nowy dyrektor biblioteki  - Zdjęcie główne

Edyta Pazdan-Skórska będzie kierować biblioteką w Padwi | foto UG

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt Gminy Padew Narodowa Robert Pluta po przeprowadzonym konkursie powołał na stanowisko dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Padwi Narodowej Edytę Pazdan-Skórską. Nowa dyrektor jest powołana na okres pięciu lat, tj. od dnia 14 czerwca 2021 r. do dnia 13 czerwca 2026 roku.

Informacja o możliwości składania ofert aplikacyjnych na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej została podana do publicznej wiadomości w kwietniu. W postępowaniu rekrutacyjnym wzięła udział tylko 1 osoba. 

Edyta Pazdan-Skórska posiada wykształcenie wyższe o kierunku „informacja naukowa i bibliotekoznawstwo”, ukończyła studia podyplomowe w zakresie „Zarządzania kulturą”, ponadto posiada tytuł zawodowy „bibliotekarz” zdobyty na pomaturalnym studium zawodowym. 

- W przedstawionej koncepcji funkcjonowania Biblioteki na najbliższe 5 lat wskazała kierunki rozwoju Gminnej Biblioteki Publicznej opartej na współpracy z partnerami i społecznością lokalną w budowaniu pozytywnego wizerunku Gminnej Biblioteki Publicznej. Ponadto kandydatka zwróciła uwagę na organizację wewnętrzną jednostki w dużym zakresie opartej na pracy zespołowej oraz funkcjonowaniu jednostki jako nowoczesnej, otwartej na mieszkańców gminy i innych użytkowników - informuje wójt Robert Pluta

Warto dodać, że Edyta Pazdan-Skórska pracuje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Padwi Narodowej od 2004 r., zaś od marca 2021 r. pełniła obowiązki dyrektora (po przejściu na emeryturę pani Teresy Borowiec).  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

    Jerry

    DYREKTOR biblioteki....szok news...bo wydawało mi się że tam wystarczy jeden cieć przy drzwiach aby wszystko ogarnął. Ciekawe czy ma sekretarkę, bo zastępcę ma na pewno.