Reklama

Otwarcie sali gimnastycznej i jubileusz szkoły

Opublikowano:
Autor:

Otwarcie sali gimnastycznej i jubileusz szkoły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Technikum Elektryczne w Mielcu będzie obchodzić 50-lecie istnienia, a uczniom tej szkoły oficjalnie zostanie oddana nowa sala gimnastyczna. To wszystko już w piątek, 1 grudnia.

Wspólne świętowanie rozpocznie się o godzinie 9:00 od Mszy Świętej w Bursie Szkolnej przy ul. Warszawskiej. Oficjalna część uroczystości odbędzie się z kolei w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego przy ul. Kilińskiego 24. W programie zaplanowano: powitanie gości, przemówienia okolicznościowe, występy artystyczne i uroczyste otwarcie nowej sali gimnastycznej. 

Budowa sali  to trwająca jeszcze inwestycja o łącznej wartości blisko 2,5 miliona złotych. Jej realizacja jest możliwa dzięki środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. 

Do tej pory zadaniem wykonawcy była m.in. rozbiórka budynku starej kotłowni, przebudowa i remont istniejącej sali gimnastycznej oraz kompleksowa budowa nowej. Wykonane zostały również niezbędne instalacje i elewacje. Obecnie trwają prace wykończeniowe zarówno na zewnątrz obiektu, jak i w jego wnętrzu – gdzie pojawiły się już elementy wyposażenia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE