Reklama

Orlik jeszcze wygodniejszy

Opublikowano:
Autor:

Orlik jeszcze wygodniejszy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku dni zajęcia sportowe na boisku piłkarskim Orlik funkcjonującym przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicy Drzewieckiego odbywają się w komfortowych warunkach. Zakończono tam instalację nowej hali pneumatycznej (tzw. balonu), do zakupu której Urząd Miejski otrzymał dofinansowanie z budżetu państwa

Od kilku dni zajęcia sportowe na boisku piłkarskim Orlik funkcjonującym przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicy Drzewieckiego odbywają się w komfortowych warunkach. Zakończono tam instalację nowej hali pneumatycznej (tzw. balonu), do zakupu której Urząd Miejski otrzymał dofinansowanie z budżetu państwa.

W związku z tym, że przy Szkole Podstawowej nr 9 funkcjonują klasy sportowe o  specjalności piłki nożnej i lekkiej atletyki, jeszcze w ubiegłym roku w mieleckim magistracie zapadła decyzja o zakupie nowej hali pneumatycznej, która zainstalowana na Orliku w pierwszej kolejności będzie służyła młodzieży z SP 9. Obiekt stanowi idealne uzupełnienie szkolnej bazy sportowej szczególnie w okresie zimowym.

Inwestycję na Orliku zrealizowała firma Grimar z Katowic. W godzinach 8-16 obiekt pozostanie w wyłącznym użytku młodzieży. Od godziny 16 do godzin wieczornych będzie do dyspozycji innych użytkowników – w tym do użytku komercyjnego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE