Reklama

Okradła swojego pracodawcę, teraz odpowie przed sądem

Opublikowano:
Autor:

Okradła swojego pracodawcę, teraz odpowie przed sądem  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniej kobiecie, podejrzanej o kradzież pieniędzy swojego pracodawcy. Z sejfu zabrała ponad 3 tys. zł.

Funkcjonariusze niezwłocznie zajęli się wyjaśnianiem sprawy. Na miejscu ustalono, że o kradzież podejrzewana jest jedna z pracownic, którą kamery monitoringu nagrały w pomieszczeniu, gdzie znajdował się sejf. Była nią 35-letnia mieszkanka gminy Nowa Dęba. - Policjanci zatrzymali kobietę. Podjęte przez nich czynności doprowadziły do ujawnienia w jej rzeczach osobistych klucza do kasy, którym nie miała prawa dysponować - informuje tarnobrzeska policja.

Okazało się, że kobieta próbowała zmylić trop i zacierała ślady, kierując znajdujące się w pomieszczeniu kamery w inne miejsce. Następnie otwierała sejf i zabierała pieniądze. W taki sposób z sejfu pracodawcy zabrała wcześniej jeszcze 1700 złotych.

Policjanci odwiedzili posesję kobiety. W domu znaleźli pieniądze w kwocie 2700 zł. Jak ustalili, pozostałą kwotę 35-latka wydała na zakupy.

Funkcjonariusze przesłuchali kobietę, przedstawiając jej zarzuty popełnienia przestępstwa. 35-latka przyznała się do dwukrotnego włamania do sejfu i kradzieży ponad 3 tys. złotych.

Za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE