Reklama

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Opublikowano:
Autor:

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie osoby w wieku 19 i 21 lat poniosą odpowiedzialności za posiadanie narkotyków. Cztery osoby zostały zatrzymane podczas interwencji dotyczącej spożywania alkoholu w piwnicy jednego z budynków mieszkalnych w Mielcu.

Policjanci zostali wezwani w związku ze zgłoszeniem dotyczącym spożywania alkoholu w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Lotników w Mielcu.

Czterej mężczyźni zostali przyłapani na tej czynności. Funkcjonariusze odkryli jednak coś zupełnie innego - w skrzynce na licznik elektryczny znaleźli cztery woreczki suszonej marihuany. W związku z tym odkryciem zatrzymano czterech mężczyzn celem przesłuchania. Postanowiono przeszukać mieszania zatrzymanych, w domu jednego z nich policjanci znaleźli inny narkotyk - amfetaminę.

Zarzut posiadania substancji odurzających przedstawiono dwóm mielczanom. Podejrzani w trakcie przesłuchania przyznali się do przedstawionych im zarzutów. Dalsze czynności policjantów polegały na zabezpieczeniu narkotyków i przekazanie ich na badania do policyjnego laboratorium. Za ich posiadanie polskie prawo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE