Reklama

Ochotnicza Straż Pożarna w Przykopie pomaga potrzebującym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: nadesłane

Ochotnicza Straż Pożarna w Przykopie pomaga potrzebującym - Zdjęcie główne

Ochotnicza Straż Pożarna w Przykopie pomaga potrzebującym | foto nadesłane

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażak to nie tylko osoba ratująca bezpośrednio zdrowie i życie ludzkie w akcjach ratowniczych, ale to osoba pomagająca każdego dnia pełna odwagi, męstwa, ale i delikatności, czułości dla tych najmniejszych. Tacy są właśnie druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przykopie.

Druhowie strażacy pomimo codziennych obowiązków, życia prywatnego odznaczają się wymienionymi wyżej cechami. Chcąc pomagać również w inny sposób drugiemu człowiekowi, postanowili postawić przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Przykopie  „niezwykłą skrzynię” na plastikowe nakrętki. 

- Zachęcamy mieszkańców naszego sołectwa ale i sąsiednich miejscowości do zbierania plastikowych nakrętek  i odwiedzając Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Przykopie, Klub Vigor -Senior, czy gościnnie nasze sołectwo  do ich wrzucenia.  Zebrane nakrętki, będą przekazane na potrzeby chorych i potrzebujących dzieci - powiedzieli nam druhowie.

„I Ty możesz pomoc” włącz się do tej akcji- zbieraj nakrętki i wrzuć je do naszej skrzyni. Inicjatorem akcji jest Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Przykopie druh Tomasz Drożak, skrzynie zaprojektował i wykonał druh Grzegorz Tyniec. 

- Dziękujemy sponsorom min. firmie DREAMO z Malinia za wykonanie tablicy. Dziękujemy głównemu wykonawcy druhowi Grzegorzowi Tyńcowi, który poświecił swój czas, umiejętności i wykazał się dużą wiedzą i pomysłowością przy wykonywaniu skrzyni. Dziękujemy druhom  i druhnom strażakom za pomoc w przetransportowaniu i montażu skrzyni. Dziękujemy Sołtys wsi Przykop i Radnej Rady Gminy za obecność. Nasza skrzynia już po chwili od montażu zaczęła się zapełniać nakrętkami. - z dumą prezentują nowy nabytek strażacy z Przykopa. - Mamy nadzieje, że właśnie w taki sposób będziemy mogli również pomoc potrzebującym zwłaszcza dzieciom. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy