Reklama

Nowe drogi powiatowe w dwóch gminach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe

Nowe drogi powiatowe w dwóch gminach - Zdjęcie główne

foto Starostwo Powiatowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przebudowa dróg powiatowych w miejscowościach Młodochów (gmina Gawłuszowice) oraz Babicha (gmina Tuszów Narodowy) została ukończona. W Młodochowie powstał 1,2-kilometrowy odcinek nowej nawierzchni, a w Babisze - 1,13-kilometrowy.

Oprócz modernizacji nawierzchni jezdni, zadanie objęło też przebudowę wysokościową zjazdów o nawierzchni z kostki brukowej oraz uzupełnienie poboczy i zjazdów kruszywem łamanym.  Inwestycja za 1 086 185,94 zł w całości została sfinansowana z budżetu Powiatu Mieleckiego.

- Cieszę się, że Zarządowi Powiatu udało się wygospodarować środki na te dwie, bardzo ważne dla lokalnych społeczności inwestycje. Nie ulega wątpliwości, że dzięki realizacji zadania, wzrośnie bezpieczeństwo użytkowników na obydwu zmodernizowanych odcinkach – podkreśla Andrzej Chrabąszcz, Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego.

Odbiór zmodernizowanych odcinków dróg odbył się w piątek, 7 października. Udział w nim wzięli: Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, Członkowie Zarządu Powiatu Mieleckiego: Zbigniew Działowski i Andrzej Chrabąszcz, Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jan Tarapata oraz przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy