Reklama

Nowa pani dyrektor mieleckiego MOPS-u

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. UM Mielec

Nowa pani dyrektor mieleckiego MOPS-u - Zdjęcie główne

foto Fot. UM Mielec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 kwietnia funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu objęła Anna Adamczyk. Z ośrodkiem związana jest od 1995 roku.

Anna Adamczyk ukończyła studia wyższe magisterskie na kierunku socjologia w zakresie pracy socjalnej oraz studia podyplomowe z organizacji i metod pomocy społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Od 1995 r. Anna Adamczyk jest zatrudniona w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu na stanowiskach: pracownik socjalny, Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej  zastępca Dyrektora Ośrodka.

Od 27 października 2020 r. do 31 marca 2021 r. pełniła obowiązki Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu.

W trakcie zatrudnienia sukcesywnie podnosiła kwalifikacje odbywając liczne szkolenia z zakresu pomocy społecznej, kontroli zarządczej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wspierania rodziny i pieczy zastępczej, zarządzania zespołami i zasobami ludzkimi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy