Reklama

Niespodzianka od Elżbiety Burkiewicz na Górce Cyranowskiej z okazji Dnia Matki [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Dniu Matki na Górce Cyranowskiej w Mielcu odbyła się urocza inicjatywa, podczas której rozdawano upominki dla wszystkich kochających mam. W ramach święta Elżbieta Burkiewicz zdecydowała się obdarować matki własnoręcznie zrobionymi medalami. Górka tętniła radością i wdzięcznością, gdy matki otrzymywały niespodziewane gesty uprzejmości. Był to piękny sposób, aby wyrazić wdzięczność za niezastąpioną rolę matek i celebrować ich miłość i poświęcenie w wyjątkowy sposób.

Dzień Matki to szczególne święto. W tym dniu obdarowujemy swoje mamy kwiatami, czekoladkami i różnorodnymi upominkami. Tak było na mieleckiej Górce Cyranowskiej. Elżbieta Burkiewicz, bizneswomen, kandydatka na Mielczanina Roku, pasjonatka ceramiki, ale przede wszystkim mama postanowiła rozdać medale dla mam.

- Na pomysł wpadłam spontanicznie. Pomyślałam, że to będzie dobry pomysł, dzięki któremu na twarzach mielczanek pojawią się wspaniałe uśmiechy. Ten miły gest ma na celu wyrazić wdzięczność za niezastąpioną rolę matek i ich niekończącą się miłość i poświęcenie. To czas, kiedy chcemy podziękować matkom za ich nieoceniony wkład w nasze życie i za to, że są naszymi największymi bohaterkami. - opowiada Burkiewicz. - Ceramiczne medale robiłam własnoręcznie i włożyłam w nie swoje serce, więc myślę, że tym bardziej ucieszą one mieszkanki Mielca.

Elżbieta Burkiewicz wraz z członkami stowarzyszenia Polska 2050 na ulicach Mielca pojawili się w samo południe. Ceramiczne medale-serca rozdawali wszystkim mamom.

Inicjatywa ta nie tylko sprawiła, że matki poczuły się wyjątkowo i docenione, ale również przypomniała nam wszystkim, jak ważna jest rola matek w naszym społeczeństwie. To była okazja, aby zatrzymać się na chwilę i z ogromną wdzięcznością spojrzeć na te niezwykłe kobiety, które dają nam nieustającą miłość i wsparcie. To był jeden z tych niezapomnianych momentów, które wzbogacają więź między ludźmi i sprawiają, że czujemy się częścią czegoś pięknego i większego.

To już kolejne wydarzenie stowarzyszenia Polska 2050, gdzie działacze "wychodzą" do mielczan, rozmawiają o ich problemach, potrzebach. Polska 2050 inicjuję działania prospołeczne oraz proekologiczne o zasięgu lokalnym czy regionalnym.

- Nie afiszujemy się tak bardzo ze wszystkimi naszymi działaniami, ale chcemy być "dla ludzi", chcemy się im pokazać. Pokazać, że jesteśmy, że chcemy ich wysłuchać. Nie zamykamy się w swoich biurach. Angażujemy się w sprzątanie lasu, odwiedzamy schroniska. - opowiada Burkiewicz. 

Stowarzyszenie Polska 2050 każdego miesiąca organizują dziesiątki akcji w całej Polsce. Założyli m.in. Kluby Seniora Polska 2050, grupę Ekoambasadorów, Ogólnopolską Grupę ds. Kobiet i Grupę ds. bezdomności. Młodych ludzi skupia Pokolenie 2050, gdzie osoby do 26 r.ż. rozwijają umiejętności społeczne i inicjują działania ważne dla młodego pokolenia. W Stowarzyszeniu działa również Klub Honorowych Dawców Krwi oraz projekt “Razem dla Rodzin Zastępczych”, czyli zdalne korepetycje dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej, udzielane przez wolontariuszy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy