Reklama

[Nieoficjalnie] Znamy wyniki konkursu na dyrektora szpitala.

Opublikowano:
Autor:

[Nieoficjalnie] Znamy wyniki konkursu na dyrektora szpitala. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Leszek Kwaśniewski, manager i bankowiec został wybrany na nowego dyrektora szpitala powiatowego im. E. Biernackiego w Mielcu. Prawdopodobnie to on zastąpi Ewę Korpanty, która przez ostatnie miesiące kierowała placówką po odwołaniu dyrektora Leszka Kołacza.

Komisja konkursowa, której przewodniczącą była Maria Napieracz, wicestarosta powiatu mieleckiego, obradowała 6 grudnia. W ostatecznym głosowaniu wybrano Leszka Kwaświenskiego. Przypomnijmy we wrześniu odbył się pierwszy konkurs na dyrektora szpitala. Wtedy nie udało się rozstrzygnąć, kto pokieruje tą placówka. Głosy członków komisji rozłożyły się po równo pomiędzy Ewą Korpanty, a Leszkiem Kwaśniewskim.

Decyzja komisji konkursowej na razie nie jest prawomocna. Każda osoba, która brała udział w tym konkursie może się odwołać. Prawo przewidziało na to czas 14 dni. Starostwo Powiatowe nie wystosowało oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Otrzymaliśmy tylko zapewnienie, że odbędzie się w najbliższym czasie spotkanie starosty z mediami.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE