Reklama

Nielegalnie przekroczył granicę na rowerze

Opublikowano:
Autor:

Nielegalnie przekroczył granicę na rowerze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażnicy graniczni z Lubaczowa zatrzymali obywatela Turcji, który granicę z Ukrainy przekroczył nielegalnie przemieszczając się na rowerze. Jego celem była Europa Zachodnia, tymczasem został już przekazany z powrotem na Ukrainę.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek (4 czerwca) w okolicach przejścia granicznego w Budomierzu. Funkcjonariusze z patrolu SG zauważyli przy granicy mężczyznę poruszającego się na rowerze.

W trakcie kontroli ustalono, że jest to 36-letni obywatel Turcji który kilka minut wcześniej w miejscu niedozwolonym przekroczył granicę.

Mężczyzna miał przy sobie tureckie dokumenty tożsamości.  Szybko ustalono dokładne miejsce nielegalnego przekroczenia granicy, a obywatela Turcji zatrzymano.

Cudzoziemiec szczegółowo opisał plan swojej wyprawy. Na Ukrainę dotarł legalnie drogą lotniczą, następnie w trakcie pobytu we Lwowie kupił na bazarze używany rower. Wtedy postanowił wyruszyć w dalszą podróż. Dojechał w rejon granicy, a następnie ją przekroczył. Ostatecznie chciał dotrzeć do Europy Zachodniej.

W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a następnie przekazany z powrotem na Ukrainę w ramach readmisji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE