Reklama

Nie tylko samochodem można podróżować

Opublikowano:
Autor:

Nie tylko samochodem można podróżować - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, obchodziliśmy go od 16-22 września. W ostatni dzień kampanii pod hasłem „Chodź z nami” policjanci uczestniczyli w evencie na Rynku Starego Miasta.

Celem kampanii pod hasłem „Chodź z nami” jest zachęcenie mieszkańców miast do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania: chodzenia pieszo, jazdy na rowerze, korzystania z komunikacji miejskiej.

Miasto Mielec wzorem lat ubiegłych, przyłączyło się do akcji promującej zrównoważony transport. W ubiegłą niedzielę mieszkańcy Mielca mogli korzystać z bezpłatnych przejazdów wszystkimi liniami komunikacji miejskiej. Ponad to na Rynku w Mielcu mieszkańcy mogli wypróbować system rowerów miejskich, które oferowali przedstawiciele firmy zajmującej się dystrybucją rowerów miejskich.

Podczas niedzielnego pokazu mieleccy policjanci zaprezentowali umundurowanie i sprzęt funkcjonariusza patrolu rowerowego. Policjanci rozmawiali z dziećmi i dorosłymi na temat bezpiecznego poruszania się rowerem na terenie miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE