Reklama

"Nie możesz powiedzieć tego głośno bo Cię zlinczują" - A jednak powiedział i poszło na całą Polskę! [WYWIAD]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

"Nie możesz powiedzieć tego głośno bo Cię zlinczują" - A jednak powiedział i poszło na całą Polskę! [WYWIAD] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bartosz Romowicz to obecnie najbardziej rozpoznawalny burmistrz w kraju. Dlaczego? Z powodu cięć budżetowych chce skrócić lekcje religii - nie każdemu ten pomysł się podoba. Nasza sanocka redakcja przeprowadziła z burmistrzem wywiad.

O sprawie i powodach chęci skrócenia religii pisaliśmy już tutaj:


Spotkał się Pan już za swoją decyzję z falą hejtu?

Samorządowcy to osoby publiczne. Mamy zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Podobnie zresztą jak politycy- posłowie czy ministrowie. Musimy być odporni na komentarze, również te negatywne. Tym bardziej w obliczu wszechobecnej anonimizacji w internecie, czy na portalach społecznych, musimy mieć grubą skórę. Myślę, że taką mam, choć już zdecydowałem się w ostatnich tygodniach na złożenie zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa przez niektórych użytkowników Facebooka, w związku z pomówieniami i insynuacjami, że działam niezgodnie z prawem. Czekam na efekt działania służb, które mają zapewnić porządek i bezpieczeństwo. Obawiam się jednak, że nie będzie on satysfakcjonujący.

Przypomnijmy, że znalazł Pan sposób, jakim kosztem znalazł Pan ponad pół miliona w budżecie miasta?

Jako organ wykonawczy gminy odpowiadam za gospodarkę finansową. Ostatnie decyzje polskiego rządu i partii rządzącej w Polsce sprawiły, że jako samorządy mamy(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE