Reklama

Nie będzie nowego wiceprezydenta Mielca. Nikt nie zastąpi Pawła Pazdana

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: SzB

Nie będzie nowego wiceprezydenta Mielca. Nikt nie zastąpi Pawła Pazdana - Zdjęcie główne

Jacek Wiśniewski nie będzie powoływać zastępcy. | foto SzB

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Paweł Pazdan, wiceprezydent Mielca został nowym dyrektorem mieleckiego szpitala. Mieszkańcy zachodzili w głowę, kto zajmie jego stanowisko w miejskim urzędzie. Jednak nikt nie mówił konkretnego nazwiska. Od 13 lutego Paweł Pazdan przejmie oficjalnie obowiązki dyrektora szpitala w Mielcu, a funkcji drugiego wiceprezydenta nie będzie. Prezydent Wiśniewski podzieli się obowiązkami z wiceprezydent Adrianą Miłoś.

Jacek Wiśniewski przedstawił dziś swoją decyzję w temacie zarządzania miastem po odejściu jego zastępcy Pawła Pazdana. Nie będzie nominacji nowego zastępcy. Magistratem kierować będzie prezydent Jacek Wiśniewski wspólnie z dotychczasową zastępcą Adrianą Miłoś. Jak zaznacza prezydent Wiśniewski na dzisiejszej konferencji - obowiązki byłego wiceprezydenta Pawła Pazdana zostaną podzielone i przejmie je prezydent Wiśniewski, a także wiceprezydent Adriana Miłoś. 

- Dziś oficjalnie z stanowiskiem wicepreyzdenta żegna się pan Paweł Pazdan, który jak dobrze wiemy obejmuje funkcję dyrektora szpitala specjalistycznego w Mielcu. Pragnę pogratulować panu Pawłowi wyboru na funkcję dyrektora szpitala i jednocześnie zaznaczam, że nie jest to dla mnie zaskoczenie, bo wiedziałem, że planował przystąpienie do konkursu. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że nowy dyrektor podoła temu wyzwaniu jakim jest zarządzanie mielecką lecznicą - mówił dziś na konferencji prezydent Wiśniewski.

Jest decyzja w sprawie zarządu miasta Mielca

- Paweł Pazdan przez ostatnie cztery lata zajmował się u nas w Urzedzie sprawami związanymi z inwestycjami miejskimi i zamówieniami publicznymi. Zajmował się także tematami ekologii. Przez te cztery lata udało się zrealizować wiele inwestycji. Były to m.in. nowy budynek biblioteki, czy nowy budynek przeszkola nr 20, budowa nowego systemu retencji wód opadowych. Prezydent Pazdan nadzorował także kolejne edycje budżetu obywatelskiego - dodaje Jacek Wiśniewski

Nie będzie powołania zastępcy

- Chce poinformować mieszkańców o mojej decyzji związanej z tym tematem. Nie będę powoływał nowego zastępcy. Wszystkie zadania, które koordynował Paweł Pazdan przejmiemy wspólnie z moim drugim zastępcą Panią Adrianą Miłoś. Tematy inwestycyjne przejmę ja, a prezydent Adriana Miłoś przejmie speawy związane z ochroną srodowiska, geodezją - informuje prezydent Jacek Wiśniewski

Podczas spotkania z mediami Paweł Pazdan otrzymał upominek od swojego dotychczasowego szefa, a był to strój medyczny z naszytym imieniem i nazwiskiem, a także logiem miasta mielca. 

- Bardzo dziękuję za te czery lata współpracy. Dziękuję wszystkim pracownikom urzędu, wszystkim naczelnikom. Ta współpraca była bardzo owocna - podkreślił Paweł Pazdan.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy