Reklama

Nauczycielka z Radomyśla z tytułem Zawodowca Roku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nauczycielka z Radomyśla z tytułem Zawodowca Roku - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nauczycielka z Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim, Agnieszka Dragan, otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Zawodowiec Roku 2022”.

Agnieszka Dragan  podczas uroczystej gali w Warszawie otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Zawodowiec Roku 2022” organizowanym wspólnie przez MEiN, KGHM i FRSE. Zdobycie tego tytułu wcale nie było proste. Nominowany musiał spełnić wiele warunków. Tytuł zawodowca roku mógł otrzymać nauczyciel, który:

  • jest zaangażowany i z pasją pracuje z młodzieżą,
  • wspiera zainteresowania zawodowe uczniów, 
  • cieszy się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym, 
  • posiada szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego,
  • działa na rzecz promocji kształcenia zawodowego np. wprowadza autorskie rozwiązania dydaktyczne i metodyczne w obszarze kształcenia zawodowego,
  • współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym (w szczególności z pracodawcami) i dbać o swój rozwój zawodowy.
     
Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a równocześnie są wzorem dla innych nauczycieli.

W tym roku wyróżnienia odebrało 118 osób nagrodzonych w 52 dziedzinach. To nauczyciele ze szkół branżowych, techników, szkół policealnych, którzy wyróżniają się pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem, a także wspierają uczniów w rozwijaniu ich zawodowych zainteresowań.

- Cała społeczność szkolna jest dumna z pani Agnieszki, której  serdecznie gratuluje sukcesu - przekazuje Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy