Reklama

Nauczycielka z „elektryka” zdobywała nową wiedzę w Brukseli

Opublikowano:
Autor:

Nauczycielka z „elektryka” zdobywała nową wiedzę w Brukseli - Zdjęcie główne

Uczestnicy zdobywali nowe kompetencje w Brukseli.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ewa Bożek, nauczycielka języka niemieckiego z Zespołu Szkół im. Prof. J. Groszkowskiego w Mielcu na zaproszenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce uczestniczyła w wyjeździe szkoleniowym organizowanym w formie wizyty studyjnej w Brukseli. Zaproszenie otrzymało tylko 29 osób z całej Polski. Ewa Bożek jako jedyna reprezentowała województwo podkarpackie.

Zaproszenia na wyjazd skierowane były do 29 nauczycieli oraz innych pracowników oświaty z całej Polski, którzy swoimi działaniami poszerzają wiedzę wśród dzieci i młodzieży na temat Unii Europejskiej. Wśród nich znalazła się nauczycielka z powiatu mieleckiego. 

Celem wyjazdu zorganizowanego pod koniec marca było wzbogacenie wiedzy uczestników nt. polityki Unii Europejskiej w wybranych dziedzinach, funkcjonowaniu instytucji unijnych oraz programach unijnych w dziedzinie edukacji. W trakcie wizyty odbyły się liczne spotkania w budynku Komisji Europejskiej z jej przedstawicielami. 

Na spotkaniach omawiane były bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem i obecnymi wyzwaniami stojącymi przed Komisją Europejską a także możliwościami jakie stwarza Unia dla dzisiejszej młodzieży. 

Wizyta była również okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów z innymi nauczycielami oraz ekspertami z Brukseli w dziedzinie edukacji.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy