Reklama

Nauczycielka z Mielca jest ciężko chora. Potrzebuje naszej pomocy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nauczycielka z Mielca jest ciężko chora. Potrzebuje naszej pomocy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pani Barbara jest nauczycielką nauczania początkowego. Od wielu lat pracuje w Szkole Podstawowej nr 11 w rodzinnym Mielcu. Niestety, dwa lata temu zachorowała na ostrą białaczkę szpikową. Choroba się cofnęła, jednak ostatnio znów zaatakowała. Teraz szansą dla pani Basi jest przeszczep szpiku.

Pani Barbara w styczniu 2019 r. zachorowała na ostrą białaczkę szpikową. Była leczona farmakologicznie i choroba się cofnęła. Na początku tego roku choroba wróciła. Obecnie pania Basia jest poddawana chemioterapii i została zakwalifikowana do przeszczepienia komórek macierzystych od osoby niespokrewnionej. Tylko w taki sposób będzie mogła wróć do zdrowia.
 

Bardzo tęskni za pracą z dziećmi, rodziną, wnukami, lecz dziś walczy o życie w szpitalu.
 
- Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o zarejestrowanie się w bazie Fundacji DKMS. Dla Was to tylko chwila, ale dla mnie i innych chorych to może być całe życie - czytamy na stronie Fundacji DKMS
 
- Moja mama Basia od urodzenia mieszka w Mielcu i od ukończenia studiów pracuje jako nauczyciel w sp 11 w Mielcu. Cześć z Was może ją zna, cześć z Was bądź Waszych dzieci uczyła - mówi córka pani Barbary. - Dwa lata temu zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę szpikową. Całe życie dobrze się odżywiała, ćwiczyła. Jednak ta choroba nie wybiera. Codziennie co 27 sekund ktoś dowiaduje się, ze jest chory.
Mojej mamie udało się chwilowo wygrać z chorobą, ale po dwóch latach wróciła. Tym razem jedyna szansą na życie jest dla niej przeszczep szpiku od niespokrewnionego dawcy. Niestety nikt z rodziny nie może nim zostać.
Dlatego zwracam się do Was z prośba o rejestracje, jeśli chcecie i możecie oraz o udostępnienie linku z historia mamy. Bezpośrednio przez ta stronę możecie dokonać rejestracji, co trwa dwie minuty.
Mama ma dwoje wnuków, do których bardzo chciałaby wrócić, i oni też na nią czekają.
 
Przec wiele lat pani Barbara uczyła i wychowywała kolejne pokolenia młodych mielczan. Teraz mamy szansę, by pomóc jej w najważniejszej walce, rejestrując się w bazie dawców szpiku.
 
Dla nas to tylko chwila, ale dla chorych może oznaczać szansę na życie.
 
REJESTRACJI MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy