Reklama

Nasz plebiscyt - Bieszczadzka Chochla - coraz popularniejszy!

Opublikowano:
Autor:

Nasz plebiscyt - Bieszczadzka Chochla - coraz popularniejszy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasz konkurs o Bieszczadzką Chochlę rozkręca się na dobre. Tylko w internetowym głosowaniu użytkownicy naszych czterech portali oddali już niemal 4 tysiące głosów.

W miniony poniedziałek na pierwszym miejscu był bar Pod Gontami, który miał 1315 głosów. Drugie miejsce zajmowała Karczma Solina - Jędrulowa Chata z 936 głosami, trzecie -  U Biesa i Czada z 536 głosami.

Zabawa wciąż trwa. Przypominamy, że głosować można na trzy różne sposoby: SMS-ami, za pomocą naszych stron internetowych oraz poprzez kupony drukowane w naszej gazecie.

Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy m.in. restauracje, karczmy i cukiernie działające na terenie powiatu bieszczadzkiego i leskiego. Spośród nich wyłonimy jedną, której wręczona zostanie Bieszczadzka Chochla dla Najlepszego Obiektu/Lokalu Gastronomicznego Roku 2018.

Kto zostanie laureatem konkursu? O tym zdecydują klienci lokalni oddając swoje głosy na wybrany obiekt gastronomiczny. Głosować będzie można wysyłając kupony drukowane na łamach Tygodnika Regionalnego Korso, Korso Kolbuszowskiego oraz Korso Gazety Sanockiej, wysyłając SMS-y lub wziąć udział w głosowaniu internetowym.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE