Reklama

"Najważniejsze jest zakończenie inwestycji już rozpoczętych". Inwestycje w gminie Przecław

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

"Najważniejsze jest zakończenie inwestycji już rozpoczętych". Inwestycje w gminie Przecław - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jakie inwestycje przyniesie rok 2023? To pytanie zadaliśmy włodarzom gmin z naszego powiatu. Dzisiaj przeczytacie, co czeka mieszkańców gminy Przecław. Odpowiedzi udzieliła burmistrz Przecławia Renata Siembab.

"Najważniejsze jest zakończenie inwestycji już rozpoczętych. Planowane do realizacji są kolejne etapy budowy kanalizacji sanitarnej w Gminie Przecław,  rozbudowa SUW w Tuszymie oraz budowę zbiorników wyrównawczych w Tuszymie i Przecławiu.

Gmina Przecław planuje także inwestycje w obiekty edukacyjne. Szkoła Podstawowa w Kiełkowie zostanie rozbudowana o budynek sali sportowej wraz zapleczem. Zaplecze połączone zostanie funkcjonalnie z salą sportową oraz istniejącą szkołą poprzez łącznik.

Powstała już dokumentacja projektowo-kosztorysowa na przebudowę i  rozbudowę Szkoły Podstawowej w Tuszymie. Planowane jest dostosowanie budynku do istniejących warunków, odświeżenie budynku, remont klas, korytarzy i innych pomieszczeń. Zaprojektowano większą jadalnię, rozbudowę o nowe klasy lekcyjne.

Planowana jest przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Dobryninie. Będą tam 3 oddziały przedszkolne, nowoczesna kuchnia z jadalnią, pomieszczenia dla sportowców oraz techniczne i administracyjne.  Poza tym przewidujemy również termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej w Przecławiu.

W planach już z gotowymi dokumentacjami są również: przebudowa obiektu sportowego w Dobryninie, kompleksu sportowego w Wylowie oraz placu zabaw w Zaborczu. Kontynuowana będzie również przebudowa i dostosowanie świetlicy w Błoniu."

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy