Reklama

Nagraj ciekawy spot lub namaluj obraz. Policjanci przypominają o konkursie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Mielec

Nagraj ciekawy spot lub namaluj obraz. Policjanci przypominają o konkursie - Zdjęcie główne

Ubiegłoroczne prace plastyczne przesłane na konkurs. | foto KPP Mielec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Bezpieczne Wakacje" to konkurs organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Tegoroczna edycja rozpoczęła się 10 sierpnia. Od tego dnia, aż do 8 października 2021 r. można będzie nadsyłać prace w konkursie prac plastycznych dla dzieci i młodzieży, a także w konkursie na profilaktyczny spot filmowy.

W ramach działań z zakresu profilaktyki społecznej, ukierunkowanej na przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym wśród dzieci i młodzieży z terenu Podkarpacia, Wydział Prewencji KWP w Rzeszowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie wdrażają do realizacji XV edycję wojewódzkiego konkurs prac plastycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2021” oraz XI edycję wojewódzkiego konkursu dla młodzieży na profilaktyczny spot filmowy.


Konkurs na profilaktyczny spot filmowy prowadzony będzie wyłącznie na szczeblu wojewódzkim tzn. że szkoły, które przystąpią do konkursu, będą przesyłały, w terminie do 8 października 2021 roku, gotowe spoty filmowe bezpośrednio do Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie. Powołana na szczeblu wojewódzkim międzyinstytucjonalna komisja dokona oceny nadesłanych prac oraz wyłoni laureatów konkursu. Powyższy konkurs jest adresowany do uczniów szkół w wieku 10 – 15 lat.

Realizacja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2021”, będzie miała nieco odmienny charakter. Szkoły z naszego powiatu, które do niego przystąpią, będą przesyłały prace plastyczne w terminie do 8 października 2021 roku do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przy ulicy Wyspiańskiego 8. Międzyinstytucjonalna komisja, powołana przez policjantów zajmujących się profilaktyką społeczną KPP w Mielcu, wyłoni najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych, tj. 6 – 9 lat, 10 – 12 lat, 13 – 15 lat. Prace te będą przesłane do 22 października br. do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie zostaną wyłonieni laureaci konkursu.
 
Tuż po rozstrzygnięciu konkursu na szczeblu powiatowym, przed wysłaniem prac do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu odbędzie się wręczenie nagród dla autorów prac, które zostały wyłonione przez komisję powołaną na szczeblu powiatowym. Spotkanie planowane jest w terminie między 11 a 20 października br.

W przypadku, zainteresowania szkoły udziałem w konkursach, treść regulaminów konkursowych dostępna jest na stronie internetowej podkarpackiej Policji.

- Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie - zachęcają policjanci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy