Reklama

Na terenie dworca powstaje podziemne przejście pod torami [FOTO, VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Na terenie dworca powstaje podziemne przejście pod torami [FOTO, VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. reaktywują trasę Mielec –Dębica. We wrześniu 2020 roku na torach pomiędzy Mielcem a Dębicą zaczęły kursować pociągi towarowe.

Na linii Mielec – Dębica  ułożono już nowy tor między Mielcem a Kochanówką. Wymieniono m.in. urządzenia sterowania ruchem kolejowym w stacji Mielec i w stacji Kochanówka oraz na 5 przejazdach kolejowo-drogowych w Przecławiu, Dąbiu, Pustkowie, Brzeźnicy. PLK zwiększyły bezpieczeństwo na ponad 30 skrzyżowaniach drogi z torami. Kierowcy płynniej i bezpieczniej pokonują tory, m.in. w Mielcu, Rzochowie, Rzemieniu, Pustkowie i Tuszymie.

Na stacji Mielec powstaje m.in. dwupoziomowe przejście podziemne, które zastąpi dotychczasową kładkę nad torami. Podróżni zyskają łatwiejszy i bezpieczniejszy dostęp do pociągów.

 

 

Inwestycja  PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. na trasie Mielec - Dębica jest kontynuowana. W ramach prac powstaje min. przejście podziemne w Mielcu. Obecnie wykonano roboty pod częścią torów - nr 1 i 3, wraz ze schodami i windą od strony zachodniej. W listopadzie rozpocznie się kolejny etap robót pod torami nr 2 i 4. Zakończenie budowy przejścia podziemnego planowane jest w pierwszym kwartale 2021 r. - informuje biuro prasowe PKP PKL S.A. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE