Reklama

Na neurochirurgii coraz więcej zakażonych. Czy oddział będzie zamknięty?

Opublikowano:
Autor:

Na neurochirurgii coraz więcej zakażonych. Czy oddział będzie zamknięty? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak podaje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie na 29 września na oddziale neurochirurgii w mieleckim szpitalu potwierdzono koronawirusa u 21 osób, w tym 7 pacjentów i 14 osób z personelu.

- Na oddziale zostały wstrzymane przyjęcia. Pacjentów z wynikiem dodatnim przeniesiono na oddział zakaźny, prowadzone są badania zarówno personelu jak i pacjentów. Osoby ze styczności objęte są kwarantanną. Trwa dochodzenie epidemiologiczne - czytamy w komunikacie WSSE w Rzeszowie.Na oddziale neurochirurgicznym, który decyzją sanepidu jest uznany jako ognisko koronawirusa trwa wypisywanie zdrowych pacjentów do domu. 

- Na bieżąco z oddziału wypisywani są pacjenci zdrowi, którzy wychodzą do domu, a jeżeli u kogoś zdiagnozowany jest koronawirus, to jest kierowany na oddział obserwacyjno-zakaźny - informuje Aneta Dyka-Urbańska, rzecznik prasowy mieleckiego szpitala.

W ciągu najbliższych dni rozstrzygnie się czy oddział neurochirurgii będzie zamknięty całkowicie, czy pojawią się jakieś inne rozwiązania. 
 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE