Reklama

Muzealnicy z Pałacyku Oborskich szukają ciekawych pamiątek związanych z historią Mielca [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Muzealnicy z Pałacyku Oborskich szukają ciekawych pamiątek związanych z historią Mielca [VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” mieszczące się przy ul. Legionów 73 przegotowuje kolejną wystawę czasową, tym razem organizowaną z okazji 550-lecia lokacji Mielca i ściśle poświęconą dziejom miasta.

 

 

- Z związku z tym zwracamy się z apelem do mieszkańców Mielca lub okolic dysponującymi przedmiotami związanymi z naszym miastem o ich wypożyczenie na planowaną ekspozycję, która potrwa od listopada do lutego/marca 2020 roku. Dzięki Państwa pomocy wystawa będzie bogatsza i bardziej interesująca, a Mielczanie będą mieli realny wpływ na jej kształt. 
Poszukujemy przedmiotów związanych tylko i wyłącznie związanych z historią naszego miasta! Mogą być to między innymi: dokumenty, zdjęcia, meble, wszelkiego rodzaju bibeloty, obrazy, ubrania, przedmioty codziennego użytku i wiele, wiele innych rzeczy. Wszystkie osoby, które mogą nam pomóc i wypożyczyć posiadane pamiątki bardzo prosimy o kontakt: telefoniczny (17 586 42 32 ), emailowy (muzeum@kultura.mielec.pl) lub osobisty w siedzibie Muzeum – Pałacyku Oborskich. Apelujemy o pomoc i zapraszamy do kontaktu.
- czytamy w apelu Muzeum.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE