Reklama

Reklama

„Młodzi Wspaniali” w gminie Tuszów Narodowy [NAZWISKA NAGRODZONYCH]

Opublikowano: 26 czerwca 2021 08:01
Autor: | Zdjęcie: UG Tuszów Narodowy

„Młodzi Wspaniali” w gminie Tuszów Narodowy [NAZWISKA NAGRODZONYCH] - Zdjęcie główne

Młodzi wspaniali z gminy Tuszów Narodowy. | foto UG Tuszów Narodowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończenie roku szkolnego, to czas podsumowań i dokonań uczniów oraz wyróżnienie tych najlepszych. Dzień przed zakończeniem roku szkolnego w gminie Tuszów Narodowy poznaliśmy zwycięzców konkursu „Młodzi Wspaniali”. Z tej okazji laureaci zostali zaproszeni do urzędu gminy, gdzie wójt Andrzej Głaz wręczył im nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Laureatami konkursu: „Młodzi Wspaniali” za osiągnięcia edukacyjne zostali uczniowie, którzy uzyskali w danym roku szkolnym średnią z ocen co najmniej 5,0 dla uczniów kl. IV - VI szkół podstawowych i co najmniej 4,9 dla uczniów kl. VII - VIII oraz otrzymali wzorową ocenę z zachowania i  uzyskali tytuł laureata lub finalisty konkursu przedmiotowego o charakterze edukacyjnym na szczeblu co najmniej wojewódzkim lub uzyskali miejsca od I – III w konkursach szczebla powiatowego.

CZYTAJ TAKŻE: Izabela Miodunka zaprojektowała logo powiatu mieleckiego [ZDJĘCIA]

- Gratuluję wszystkim uczniom i ich rodzicom. Był to trudny rok z uwagi na panującą pandemię koronawirusa COVID-19. Wasza bardzo ciężka praca, za którą chcę Wam podziękować zostaje nagrodzona. Jestem z Was dumny i cieszę się, że w naszej gminie mamy tak wspaniałych i uzdolnionych uczniów. Gratuluję tych sukcesów, których nie osiągnęlibyście bez Waszych nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tych osiągnięć. Życzę Wam dalszego rozwoju i wspaniałych wyników - mówił wójt gminy w czasie uroczystego spotkania.

Nagrodzeni uczniowie za osiągnięcia naukowe:

    1. Szkoła Podstawowa w Borkach Nizińskich:  Agata Pogoda - kl. V.,  Anita Rokoszak - kl. V,

Daria Pszczoła - kl. VIII, Robert Pazdro - kl. VIII.    

    2. Szkoła Podstawowa w Czajkowej:   Julia Mazepa - kl. VI, Natalia Mazepa - kl. VIII

    3. Zespół Szkół w Jaślanach: Julita Ciemięga - kl. VIII

    4. Zespół Szkół w Maliniu: Zuzanna Mickiewicz - kl. V, Patryk Gałka - kl. V, Krzysztof Turkosz - kl. VI, Igot Rakoczy - kl. VI , Anna Pietryka - kl. VII, Jakub Sowa - kl. VIII

    5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszowie Narodowym: Michał Tyniec - kl.IV, Aleksander Kolin - kl. IV , Sebastian Ochalik - kl. VI.

Nagrody dla uczniów gminy Tuszów Narodowy

Dodatkowo poza konkursem wójt wyróżnił uczniów klas I – III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tuszowie Narodowym. Są to: Krystian Kiełb, Zuzanna Tarapata, Anna Tyniec, za wysokie osiągnięcia matematyczne oraz osiągnięcie plastyczne ucznia kl. II -  Macieja Pietrykę.

Podziękował również uczniom klasy VIII Zespołu Szkół w Maliniu: Jakubowi  Pszenicznemu, Julii Surowiec i Laurze Rybińskiej za aktywną działalność i zaangażowanie w Szkolnym Kole Caritas.

Ponadto wójt przyznał 84 stypendia naukowe dla wszystkich uczniów z kl. IV – VIII, za średnią ocen co najmniej 5,0 oraz wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2020/2021.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 miesiące temu | ocena +1 / -0

  sujm

  prawdziwe wyniki beda na OKE Krakow za ok 10 dni.

  • 3 miesiące temu | ocena +1 / -0

   ,,

   W tej gminie wszystko jest cudnie