Reklama

Młodzi artyści z podkarpacia docenieni [GALERIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa ogłosiło wyniki XXXIV edycji konkursu „Mój Las” na szczeblu centralnym. Konkurs “Mój Las” organizowany jest przez Zarząd Główny SITLiD oraz Ligę Ochrony Przyrody od 1986 r. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: regionalnym (I etap) i centralnym (II etap). W konkursie biorą udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Podzielenibyli na cztery kategorie wiekowe. Tematyka prac konkursowych dotyczy szeroko rozumianej ochrony przyrody i środowiska, pracy leśników, gospodarki leśnej oraz wykorzystania surowca drzewnego.W drugim etapie konkursu ocenionych zostało 107 prac, w czterech kategoriach wiekowych. Główny Sąd Konkursowy nagrodził 45 prac. W gronie nagrodzonych znalazło się 6 autorów z naszego regionu.

Pełna lista laureatów pod adresem: WYNIKI KONKURSU


Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez współorganizatora konkursu Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe.

Mielczanka wyróżniona

II kategoria wiekowa – Pietra lasu i ich mieszkańcy
Wyróżnienie otrzymała uczennica Martyna Horeczy ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Mielcu


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy