Reklama

Minister Sprawiedliwości jedzie do Mielca! Po co?

Opublikowano:
Autor:

Minister Sprawiedliwości jedzie do Mielca! Po co?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś region mielecki odwiedzą politycy Solidarnej Polski w tym, Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, wiceminister Marcin Warchoł i regionalni politycy m. in. poseł Marta Kurowska i senator Mieczysław Golba. Politycy planują spotkanie dziś w Mielcu przy Samorządowym Centrum Kultury. Będą przekonywać do wyboru Prezydenta Andrzeja Dudy i chwalić lokalnych strażaków.

Politycy Solidarnej Polski odwiedzili już region mielecki przed wyborami parlamentarnymi. Wtedy wsparli kandydaturę Marcina Warchoła, który kandydował wtedy na posła z Podkarpacia. Tym razem politycy Solidarnej Polski będą wspierać kandydaturę prezydenta Andrzeja Dudy.

W 219 roku Minister Sprawiedliwości i jednocześnie Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro mówił o Kronospanie. Wspomniał o tym, że śledztwo dotyczące mieleckiego zakładu nie powinno być umorzone. Cała sprawa została przeniesiona do prokuratury krajowej. Do tej pory nie znamy ustaleń prokuratorów w tej sprawie. 

Dziś na Podkarpaciu Zbigniew Ziobro zwraca uwagę na niezwykle ważna pomoc strażaków ochotników podczas ostatniej powodzi, która miała miejsce w naszym regionie. W Mielcu także spotka się z lokalnymi drużynami OSP.

Zbigniew Ziobro około godziny 17:45 wspólnie z delegacjami złoży kwiaty w Tuszowie Narodowym przy pomniku gen. Sikorskiego w związku z 77. rocznicą śmierci generała. Następnie o godzinie 18:30 politycy spotkają się z strażakami ochotnika mi i dziennikarzami przy budynku SCK w Mielcu. 

AKTUALIZACJA: Wydarzenie w Mielcu odwołane. Minister odwiedzi tylko Tuszów Narodowy. 

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE