Reklama

Mikołaje na motocyklach pędzili z pomocą

Opublikowano:
Autor:

Mikołaje na motocyklach pędzili z pomocą  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Mikołaje na Motocyklach i Przyjaciele" to grupa ludzi o dobrym sercu, nie tylko zmotoryzowanych jak nazwa wskazuje. W tym roku po raz czwarty zorganizowali zbiórkę na rzecz Dzieciaków z Domu Dziecka w Skopaniu i podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego w Latoszynie.

Dodatkowo odwiedzają z paczkami dzieci, które z różnych powodów nie mają zbyt lekko w życiu. Z zebranych pieniędzy i darów od ludzi dobrego serca przygotowali paczki dla Dzieci. Środki na zakup paczek pozyskiwali za pomocą internetowej zbiórki, a także poprzez licytację prowadzone na grupie Facebookowej Mikołaje na Motocyklach i Przyjaciele.

Od wielu osób otrzymaliśmy przeróżne dary - żywność, ubrania, zabawki, słodycze, które przekazaliśmy dzieciom. Robimy to bezinteresownie, bez reklam, bo chcemy podarować odrobinę radości w okresie świątecznym - informuje Gosia Czachor, członek stowarzyszenia.


https://www.facebook.com/groups/mikolajenamotocyklachiprzyjaciele/ to grupa na Facebooku, w której się organizujemy i działamy wspólnie. Grupa Facebookowa liczy ponad 500 osób, każdy w jakiś sposób myślę, że tam pomaga - udostępnienie informacji o akcji, pomoc w pakowaniu paczek - to naprawdę wiele. Im więcej ludzi o nas wie tym dla nas lepiej. To ludzie z Mielca, Dębicy, Tarnobrzega, okolicznych miejscowości - każdy kto tylko chce, mały czy duży! Razem z Nami działa także Zmotoryzowana GRH im.gen. Stanisława Maczka - dodaje Gosia.


Podczas obu wyjazdów towarzyszyło ok 20 motocykli, ozdobionych świątecznie, a na nich przebrania Mikołaje. Za motocyklami towarzyszą zawsze samochody, charakterystycznie ozdobione. Każdy przejazd jest dość głośny i widoczny. Rok temu, jak i w tym dostarczyli także pluszaki na oddział dziecięcy w Mieleckim Szpitalu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE