Reklama

Mieszkaniec gminy Padew Narodowa drastycznie pobity drewnianymi kołkami! Z rozległymi obrażeniami trafił do szpitala!

Opublikowano:
Autor:

Mieszkaniec gminy Padew Narodowa drastycznie pobity drewnianymi kołkami! Z rozległymi obrażeniami trafił do szpitala!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia 59-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa. Podejrzani bili mężczyznę po całym ciele drewnianymi kołkami, powodując u niego poważne obrażenia. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

O pobiciu Policję powiadomili sąsiedzi pokrzywdzonego w niedzielę w nocy. Jak ustalili funkcjonariusze, 59-letni mężczyzna był bity drewnianymi kołkami po całym ciele. W wyniku pobicia mężczyzna doznał poważnych obrażeń - w tym wielu złamań i trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali jednego ze sprawców. To 69-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Mężczyzna był pijany, noc spędził w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia rano policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców pobicia, to 34-letni syn podejrzanego. W chwili zatrzymania także był pijany.

Jak ustalili policjanci, między mężczyznami od lat dochodziło do konfliktów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut pobicia podejrzanym. Ojciec i syn przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia.

Na wniosek policjantów, poparty przez prokuraturę, sąd zastosował wobec 69-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 34-letni mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę za wcześniej popełnione przestępstwo.

W sprawie trwają dalsze czynności. Obaj podejrzani za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE