Reklama

Mieszkańcy Radomyśla Wielkiego i Tuszowa Narodowego mają nowych komendantów policji

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy Radomyśla Wielkiego i Tuszowa Narodowego mają nowych komendantów policji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Komisariatach Policji w Tuszowie Narodowym i Radomyślu Wielkim, podczas uroczystej zbiórki, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa powołał na stanowiska Komendantów tych jednostek nadkom. Roberta Łazarza oraz nadkom. Rafała Szczecinę. W spotkaniach udział wzięli burmistrz, wójtowie, zaproszeni goście oraz policjanci.

Podczas uroczystej zbiórki w Komisariacie Policji w Radomyślu Wielkim, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa wręczył nadkom. Robertowi Łazarzowi rozkaz powołania na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim. W spotkaniu udział wziął również Burmistrz Miasta i Gminy Radomyśl Wielki Józef Rybiński, Przewodniczący Rady Miasta Jan Miękoś oraz Wójt Gminy Wadowice Górne Michał Deptuła. Burmistrz w kilku zdaniach pogratulował nowemu Komendantowi objęcia stanowiska, oraz wyraził chęć współpracy. Głos zabrał także Wójt Gminy Wadowice Górne, który w kilku ciepłych słowach zachęcił do współdziałania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców dwóch gmin, które zasięgiem obejmuje działalność radomyskiego Komisariatu.

W Komisariacie Policji w Tuszowie Narodowym nadkom. Jacek Juwa spotkał się z Wójtem Gminy Tuszów Narodowy Janem Głazem oraz Przewodniczącym Rady Gminy Waldemarem Maziarz. Podczas krótkiej uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Mielcu powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym nadkom. Rafała Szczecinę. Głos zabrał Wójt Gminy Tuszów Narodowy, który również pogratulował Komendantowi objęcia stanowiska i wyraził nadzieję na aktywną współpracę pomiędzy Policją, a lokalnym samorządem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE