Reklama

Mieleckie studio nagrań prosi o wsparcie finansowe [FOTO ZRZUTKA]

Opublikowano: 6 kwietnia 2020 15:08
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Studio Muzyczne FLY jest dobrze znane mielczanom - to właśnie oni nagłaśniają nasze imprezy, koncerty czy wydarzenia, a także wspierają lokalnych muzyków. Działalność studia jest jednak mocno zagrożona z powodu pandemii koronawirusa, toteż właściciele proszą o wsparcie.

Studio można wesprzeć dowolną kwotą na zrzutka.pl - właściciele przewidzieli nagrody dla tych, którzy postanowią wesprzeć ich większymi sumami pieniężnymi. Są to m.in. karnet na nagranie, płyta Wiktora Łabuńskiego czy płyta zespołu Mrzonki. Zbiórkę znajdziesz tutaj:

Studio Muzyczne FLY dostarcza mielczanom fachowej obsługi imprez, wydarzeń i koncertów, poprzez obsługę nagłośnienia. Kacper Żarna - właściciel studia, chętnie również uczestniczy w wszelkiego rodzaju wydarzeniach współorganizując je z Samorządowym Centrum Kultury. Na jednym z nich mieliśmy przyjemność być całkiem niedawno. Zobacz:

Również to w Studio FLY zmiksowana została choćby niedawno nagrana płyta mieleckiego zespołu The Human Trip. Nic co piękne nie trwa jednak wiecznie. Z powodu pandemii koronawirusa, działalność studia jest poważnie zagrożona, toteż jego właściciele proszą o wsparcie finansowe każdego kto tak jak oni kochają muzykę, wspierają lokalnych artystów i chcieliby wziąć udział w jeszcze niejednej, dobrze nagłośnionej imprezie. 

- Studio w większości utrzymywane jest z prywatnych zarobków dwojga ludzi. W dobie pandemii przeżywamy kryzys - zostaliśmy pozbawieni pracy, ponieważ skupiała się ona wokół obsługi technicznej imprez i pracy w placówkach kulturalnych. Wszystkie państwowe placówki oraz prywatne lokale zostały zamknięte, a wydarzenia zostały odwołane na najbliższych kilka miesięcy. Jak wielu w tej branży, jesteśmy zamrożeni. Nasze oszczędności wystarczą nam zaledwie na kolejny miesiąc utrzymania studia. 

- piszą właściciele Studio FLY na zorganizowanej przez siebie Internetowej zrzutce

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.