Reklama

Mielecki urząd ogranicza obsługę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Mielecki urząd ogranicza obsługę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń wywołanych wirusem SARS-CoV-2 i pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, mielecki magistrat ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów.

Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Mielca z dnia 24 stycznia 2022 roku od wtorku 25 stycznia do odwołania, wykonywanie zadań przez Urząd Miejski w Mielcu podlega ograniczeniu. W celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt drogą elektroniczną (e-mail: sekretariat@um.mielec.pl; e-PUAP), natomiast interesanci będą przyjmowani wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania. 

Wejście osób telefonicznie umówionych na spotkanie, odbywać się będzie głównym wejściem do budynków przy ul. Żeromskiego 23 i 26  oraz ul. Chopina 2, otwieranym od strony wewnętrznej przez uprawnionego pracownika Urzędu. 

Wszystkie osoby odwiedzające Urząd Miejski w Mielcu są zobowiązane do zakrywania ust i nosa maseczką. Zalecane jest, aby interesanci po wejściu do budynku  Urzędu  skorzystali z  dozownika z płynem do dezynfekcji rąk oraz zachowali dystans społeczny (1,5 m.).

Uwaga: Nieczynny będzie również punkt obsługi bankowej  PKO BP Bank Polski S.A.  mieszczący się w budynku Urzędu Miejskiego w Mielcu przy ul. Żeromskiego 26.  W związku z powyższym na terenie urzędu nie będzie możliwości dokonywania żadnych wpłat bankowych. 

Najbliższy punkt, w którym można realizować wpłaty mieści się w oddziale 1  PKO Bank Polski S.A. w Mielcu przy ul. Kazimierza Jagiellończyka 11. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy