Reklama

Mielecki PSL z Koalicji Polskiej przedstawił swoich kandydatów

Opublikowano:
Autor:

Mielecki PSL z Koalicji Polskiej przedstawił swoich kandydatów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jan Tarapata, Monika Skowrońska-Ziomek i Stanisław Lonczak to mieleccy kandydaci z listy PSL Koalicji Polskiej w najbliższych wyborach parlamentarnych. Dziś szef sztabu wyborczego PSL Andrzej Chrabąszcz przedstawił założenia kampanii wyborczej w powiecie mieleckim. Była też możliwość przedstawienia konkretnych kandydatów.

Polskie Stronnictwo Ludowe idzie do wyborów pod szyldem Koalicji Polskiej. To wynik porozumienia do jakiego doszło pomiędzy przedstawicielami PSL i Ruchu KUKIZ'15. Na podkarpackiej liście PSL KP - w okręgu wyborczym nr 23 znaleźli się przedstawiciele powiatu mieleckiego: Jan Tarpata, Stanisław Lonczak i Monika Skowrońska-Ziomek. Dziś na konferencji prasowej przedstawili swój pomysł na kampanię. 

- Są to kandydaci z wysokiej półki. Kandydaci, które mają olbrzymie doświadczenie. Są gwarantem tego, że nasz program będzie realizowany. Jako Polskie Stronnictwo Ludowe będziemy uczestniczyć w wyborach pod swoim szyldem, ale rozszerzony o Koalicję Polską. Na naszych listach będą kandydaci z Ruchu KUKIZA, Europejscy Demokraci, samorządowcy. Wszyscy, którym jest bliska idea Polski sprawiedliwej, Polski, która będzie się rozwijać bardzo dynamicznie. Program Koalicji Polskiej powstał na setkach spotkań z Polakami. Jest to program nowoczesny, którego wdrożenie zaowocuje dynamicznym rozwojem Polski - mówił dziś Andrzej Chrabąszcz, szef sztabu wyborczego PSL KP.  

Zobacz zapis konferencji prasowej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE