Reklama

Mielecka szkoła szuka wolontariuszy. Będzie prowadzić zajęcia dla uchodźców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Mielecka szkoła szuka wolontariuszy. Będzie prowadzić zajęcia dla uchodźców - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie „Szóstka – Szkoła Marzeń” wraz ze Szkołą Podstawową nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu, w związku z zaistniałą sytuacją związaną z przyjazdem do naszego miasta uchodźców z dotkniętej wojną Ukrainy, rozpoczyna organizację bezpłatnej pomocy, obejmującej prowadzenie zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pomoc ta ma polegać na zorganizowaniu im czasu wolnego poprzez zabawy, gry, zajęcia plastyczne, sportowo-rekreacyjne itp., połączone z nauką języka polskiego. 

Dla dorosłych proponujemy naukę języka polskiego w podstawowym zakresie, pozwalającym na swobodne komunikowanie się w życiu codziennym - podają organizatorzy. - Chcielibyśmy także umożliwić wsparcie psychologiczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu w budynku przy ul. Solskiego 8.  Prowadzić je będą wolontariusze. Jeśli chcesz nim zostać, zgłoś się do nas lub do Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu.

 

Zajęcia dla dzieci chcielibyśmy uatrakcyjnić, dlatego pragniemy zakupić przybory szkolne, plastyczne, zabawki, gry, sprzęt sportowy. W związku z tym rozpoczynamy zbiórkę darowizn, które można wpłacać na konto naszego stowarzyszenia:

  • Stowarzyszenie „Szóstka – Szkoła Marzeń”
  • ul. Solskiego 8; 39-300 Mielec
  • Bank Pekao S.A. I Oddział w Mielcu
  • 47 1240 2656 1111 0010 6101 8737
  • z dopiskiem „darowizna na pomoc uchodźcom”
 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy