Reklama

Mielecka policja szukała zaginionej

Opublikowano:
Autor:

Mielecka policja szukała zaginionej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Działania policjantów z Ropczyc, Sędziszowa i Mielca doprowadziły do odnalezienia zaginionej 39-letniej kobiety. Zaniepokojony mąż początkowo szukał jej sam, lecz bezskutecznie. W poszukiwaniach 39-latki brali udział także strażacy, w tym ochotnicy oraz mieszkańcy.

W połowie tygodnia 35-letni mieszkaniec gminy Ropczyce powiadomił policję o zaginięciu żony. 39-latka wyszła z domu około południa i mężczyzna nie mógł nawiązać z nią kontaktu. Początkowo szukał jej sam, lecz bez rezultatu. Bał się o jej zdrowie i życie.

W poszukiwaniach brali udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim oraz patrol z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu z przewodnikiem psa tropiącego.

Łącznie w poszukiwaniach brało udział 50 policjantów i strażaków oraz kilkanaście osób z rodziny oraz sąsiedztwa. W trakcie poszukiwań, poza sprawdzeniem miejsc ogólnodostępnych jak dworce czy przystanki, przeszukano rejon miejsca zamieszkania kobiety. Sprawdzono obszar o długości około półtora kilometra.

W trakcie trwania poszukiwań uzyskano informację, że prawdopodobnie poszukiwana kobieta widziana była w rejonie jednego z leśnych zagajników. Po przejściu kilkuset metrów odnaleziono zaginioną. Nie odniosła żadnych poważnych obrażeń, została przewieziona do szpitala.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE