Reklama

Mieleccy policjanci zapraszają do udziału w konkursie "Bezpieczne Wakacje 2020"

Opublikowano: wt, 23 cze 2020 17:22
Autor:

Mieleccy policjanci zapraszają do udziału w konkursie "Bezpieczne Wakacje 2020" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach działań z zakresu profilaktyki społecznej ukierunkowanej na przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym wśród dzieci i młodzieży z terenu Podkarpacia, Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie po raz kolejny wdrażają do realizacji w bieżącym roku wojewódzki konkurs prac plastycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2020” oraz X edycję wojewódzkiego konkursu dla młodzieży na profilaktyczny spot filmowy.

W ramach działań z zakresu profilaktyki społecznej ukierunkowanej na przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym wśród dzieci i młodzieży z terenu Podkarpacia, Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie wdrażają do realizacji XIV edycję wojewódzkiego konkurs prac plastycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2020” oraz X edycję wojewódzkiego konkursu dla młodzieży na profilaktyczny spot filmowy.

Konkurs na profilaktyczny spot filmowy prowadzony będzie wyłącznie na szczeblu wojewódzkim tzn. że szkoły, które przystąpią do konkursu będą przesyłały, w terminie do 9 października 2020 roku gotowe spoty filmowe bezpośrednio do Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie. Powołana na szczeblu wojewódzkim międzyinstytucjonalna komisja dokona oceny nadesłanych prac oraz wyłoni laureatów konkursu. Powyższy konkurs jest adresowany do uczniów szkół w wieku 10 – 15 lat.

Realizacja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2020”, będzie miała nieco odmienny charakter. Szkoły, które do niego przystąpią będą przesyłały prace plastyczne w terminie do 9 października 2020 roku do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przy ulicy Wyspiańskiego 8.

Powołana przez policjantów zajmujących się profilaktyką społeczną Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, międzyinstytucjonalna komisja, wyłoni najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych, tj. 6 – 9 lat, 10 – 12 lat, 13 – 15 lat. Prace te będą przesłane do 30 października br. do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie gdzie zostaną wyłonieni laureaci konkursu.
 
Dla szerszego zainteresowania i zachęcenia do udziału w wojewódzkim konkursie prac plastycznych informujemy, że tuż po rozstrzygnięciu konkursu na szczeblu powiatowym, przed wysłaniem prac do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu odbędzie się wręczenie nagród dla autorów prac, które zostały wyłonione przez komisję powołaną na szczeblu powiatowym. Spotkanie planowane jest w terminie od 19 – 23 października br.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.