Reklama

Mieleccy policjanci na podium

Opublikowano:
Autor:

Mieleccy policjanci na podium - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleccy policjanci zajęli III miejsce w wojewódzkim finale konkursu par patrolowych "Patrol Roku 2017".

W minioną środę odbył się wojewódzki finał konkursu "Patrol Roku 2017", w którym wzięło udział 21 par patrolowych - po jednej z każdej komendy miejskiej i powiatowej policji. To funkcjonariusze, którzy na co dzień pełnią służbę w komórkach patrolowych i interwencyjnych. Wygraną był tytuł najlepszej pary patrolowej na Podkarpaciu i przepustka do ogólnopolskiego finału konkursu "Patrol Roku 2017". Komendę Powiatową Policji w Mielcu reprezentował sierż. Marek Chruściel oraz post. Wojciech Zieliński.

Mieleccy policjanci wywalczyli III miejsce w finale konkursu, zmagając się w kilku konkurencjach na terenie Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Pierwszą z nich było strzelanie z broni palnej, potem uczestnicy rozwiązywali test z wiedzy zawodowej. Ostatnim zadaniem było pokonanie policyjnego toru przeszkód. Umiejętności poszczególnych zawodników oceniała komisja sędziowska, w skład której wchodzili eksperci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
Podczas uroczystego spotkania w gabinecie komendanta powiatowego policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa  pogratulował policjantom sukcesu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE