Reklama

Mieleccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas WOŚP

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. KPP MIelec

Mieleccy policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas WOŚP - Zdjęcie główne

foto Fot. KPP MIelec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleccy policjanci zabezpieczali XXIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz wzmożonych patroli na drogach miasta i powiatu funkcjonariusze spotykali się z wolontariuszami aby rozmawiać o bezpieczeństwie. Podczas wczorajszego Finału WOŚP na terenie powiatu mieleckiego nie doszło do żadnych incydentów związanych z bezpieczeństwem wolontariuszy.

Corocznie mieleccy policjanci wspierają WOŚP dbając o bezpieczeństwo wolontariuszy i osób związanych z organizacją zbiórki. Na kilka dni przed Finałem WOŚP funkcjonariusze spotkali się z wolontariuszami w Szkole Podstawowej w Borowej, aby porozmawiać o bezpieczeństwie podczas kwestowania. Młodzi wolontariusze dowiedzieli się, jak zachować się w sytuacji zagrożenia dla ich zdrowia i życia, jak bezpiecznie i zgodnie z przepisami poruszać się po ulicy oraz gdzie znaleźć i szukać pomocy podczas kwestowania. Policjanci wzięli także udział w spotkaniu Sztabu Finału WOŚP w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu, tam w studiu online również rozmawiali o bezpieczeństwie. 

 

                                                                   

Wczoraj mielecka policja prowadziła także działania prewencyjne, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa wolontariuszom i mieszkańcom miasta oraz przeciwdziałanie powstawaniu przestępstw i wykroczeń na terenie całego powiatu. Mundurowi biorący udział w zabezpieczeniu objęli swoim nadzorem także uczestników ruchu drogowego. Zarówno tych zmotoryzowanych, jak i pieszych. Tego dnia o bezpieczeństwo mieszkańców miasta dbały patrole mundurowe i nieumundurowane. Finał WOŚP na terenie powiatu mieleckiego odbył się bez żadnych incydentów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy