Reklama

Mielec też nie chce ofiar na drodze

Opublikowano:
Autor:

Mielec też nie chce ofiar na drodze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 26 września odbył się Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. W akcji wzięli również udział mieleccy policjanci, którzy podczas kontroli drogowych starali zadbać się o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.

W działaniach projektu uczestniczyli także policjanci z Mielca.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili nie tylko kontrole drogowe, ale także prowadzili działania profilaktyczne wobec dzieci i dorosłych. Podczas kontroli autokarów policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierujących, a także wyposażenie pojazdów i ich stan techniczny.

Najmłodszych pasażerów autobusów wyposażyli w elementy odblaskowe przy okazji realizując założenia trwającej przez kilka tygodni akcji „Świetlik”. 

Podczas prowadzonych kontroli policjanci zdecydowanie reagowali na przypadki przekraczania prędkości. Na pieszych i rowerzystów, którzy są niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego patrzyli trochę łaskawszym okiem pouczając i wręczając kamizelki odblaskowe.

W czasie działań funkcjonariusze przestrzegali kierujących przed brawurą za kierownicą i przypominali o idei Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE