Reklama

Mielec. Sprawdź bezpłatnie oświetlenie w ramach kampanii "Twoje światła - nasze bezpieczeństwo". Kiedy?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Mielec. Sprawdź bezpłatnie oświetlenie w ramach kampanii "Twoje światła - nasze bezpieczeństwo". Kiedy? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 20 października rusza kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii pod nazwą "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo", która będzie trwała do 15 grudnia 2022 r. Mieleccy policjanci zachęcają do wzięcia udziału w akcji. Podczas kampanii, kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić światła w swoich pojazdach we wskazanych stacjach kontroli pojazdów na terenie Mielca.

Mieleccy policjanci zachęcają do wzięcia udziału w kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Celem działań jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Podczas akcji, w dniach 20 października, 5 listopada, 19 listopada i 3 grudnia br. kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić światła w swoich pojazdach we wskazanych stacjach kontroli pojazdów na terenie Mielca.

20 października rusza kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii pod nazwą "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo", która będzie trwała do 15 grudnia 2022 r.. Celem działań jest zwrócenie uwagi uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów, które niewątpliwie ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Udział w tym projekcie zadeklarowały stacje kontroli pojazdów współpracujące z Komendą Powiatową Policji w Mielcu.

W wymienionych poniżej stacjach, w dniach: 20 października, 5 listopada, 19 listopada i 3 grudnia kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić światła w swoich pojazdach:

  • OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW BIBMOT
ul. Przemysłowa 61, 39-300 Mielec; Godziny otwarcia: pon - pt: 6.30 - 23.00 sobota: 7.00 - 20.00

  • STACJA KONTROLI POJAZDÓW BIBMOT
ul. Drzewieckiego 1, 39-300 Mielec, Godziny otwarcia: pon - pt: 7.00 - 23.00 sobota: 7.00 - 15.00

  • STACJA KONTROLI POJAZDÓW Dragon
ul. Szafera 35, 39-300 Mielec; Godziny otwarcia: pon - pt: 7:00 - 21:00 sobota: 8:00 – 20:00

  • STACJA KONTROLI POJAZDÓW MKT Serwis
ul. Wola Mielecka 592, 39-300 Mielec Godziny otwarcia: pon - pt: 7.00 - 21.00 sobota: 7.00 - 15.00

Policjanci zachęcają do skorzystania z możliwości bezpłatnego sprawdzenia oświetlenia i przypominają, że stan oświetlenia w pojazdach ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, szczególnie teraz, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne zjawiska atmosferyczne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy