Reklama

Mielec. Podpalacz złapany! Wszystkiemu winien alkohol...

Opublikowano:
Autor:

Mielec. Podpalacz złapany! Wszystkiemu winien alkohol... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy, 31 lipca w Mielcu rozpętały się dwa pożary. Spaleniu uległy kontenery na śmieci i wiata śmietnikowa przy ulicy Pisarka i Ducha Świętego w Mielcu. Straty wyniosły 2500 złotych. Policja zatrzymała podejrzanego o podpalenia. To 38-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki.

Do zdarzenia doszło 31 lipca. Tej nocy strażacy dwa razy wyjeżdżali do pożaru kontenerów na śmieci oraz wiaty śmietnikowej na ulicy Ducha Świętego i Pisarka w Mielcu.

Policjanci ustalili kto może być sprawcą podpaleń i zatrzymali mężczyznę. To 38-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki.

Mężczyzna w rozmowie z policjantami przyznał się do podpaleń, tłumacząc się zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Wyjaśnił również, że często zbiera butelki i złom pozostawiony w altanach śmietnikowych, co pozwala mu na zdobycie pieniędzy. Tego dnia, kiedy doszło do podpaleń był pijany, więc nie potrafi do końca wytłumaczyć swojego postępowania.

Zarządca uszkodzonego mienia wycenił straty powstałe w wyniku pożaru na kwotę 2500 złotych. Podejrzany mężczyzna podczas przesłuchania wyraził chęć odpracowania szkód, które wyrządził, a także za pośrednictwem policjantów złożył do prokuratora wniosek o możliwość dobrowolnego poddania się karze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE