Reklama

Mielczanka na szczycie listy najlepszych blogów modowych. Oddaj głos na Zofię!

Opublikowano:
Autor:

Mielczanka na szczycie listy najlepszych blogów modowych. Oddaj głos na Zofię! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zofia Kulewicz pochodzi z Mielca. W 2017 roku mogliśmy ją zobaczyć w roli prowadzącej wybory Miss Mielca. Na co dzień pracuje jako osobista stylistka i prowadzi swój kanał na YouTube. To właśnie on został wyróżniony wśród TOP 20 blogów modowych i na ten moment zajmuje pierwsze miejsce.

Zofia Kulewicz kiedyś była modelką i występowała na scenie tanecznej. Dziś jest osobistą stylistką, która swoją wiedzę i inspiracje czerpała z mody różnych kultur i regionów świata. Swoim klientom udziela cennych wskazówek dotyczących tego, jak dobrze wyglądać. Jest pasjonatką kreowania stylu oraz zwolenniczką świadomego budowania wizerunku przez racjonalne podejście do zakupów.

Jej kanał na YouTube ZOPHIA STYLISTKA został zauważony przez redakcję portalu influencer.pl, promującym polskich blogerów, vlogerów i influencerów (posiadaczy bloga, vloga, konta na Youtubie, Snapchacie lub w innym Social Media i może swoją opinią wpłynąć na grono co najmniej kilkuset osób).

W rankingu blogów modowych zajmuje obecnie pierwsze, z niemal 800 głosami internautów. Ty również możesz oddać głos na stronie www.influencer.pl/blogi-modowe-ranking klikając każdego dnia w przycisk "Zagłosuj". Głosowanie trwa do 11 marca!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE