Reklama

Mielczanin ma szansę na tytuł - studenta roku

Opublikowano:
Autor:

Mielczanin ma szansę na tytuł - studenta roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sebastian Peret – Prezes Fundacji Klub Młodych Liderów, a także student Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie walczy o tytuł najlepszego studenta w konkursie stypendialnym organizowanym przez firmę PZU.

Konkurs organizowany jest po raz czwarty, a jego zadaniem jest pokazywanie zdolnych, ambitnych, energicznych i pochłoniętych różnorakimi pasjami studentów z całej polski. Do tej pory w konkursie wzięło udział 221 studentów, z tego 30 otrzymało nagrody.

Tegorocznym zadaniem konkursowym było stworzenie krótkiego filmu, w którym autorzy przedstawiali „swoją najlepszą stronę”. Mielczanin w niespełna 3 minutowym wideo mówi o blisko 50 wydarzeniach zorganizowanych z KML, Kole Naukowym Kreatywności, a także projekcie „Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu”, którego prace koordynuje w woj. lubelskim. Sebastian znany w Mielcu jest głównie z organizacji takich projektów jak:

Mam Haka Na Raka, Bańkowe Szaleństwo, Mielec CUP, Podkarpacki Turniej Gier Komputerowych, Siatkówka na Rynku, Mielec ma Talent, Maratony Zumby, Nocne Maratony Filmowe, Mielecka Strefa Kibica - w których udział wzięło tysiące osób.

Aby pomóc Sebastianowi w uzyskaniu tytułu „Najlepszego studenta”, a także wygraniu stypendium o wartości 5000zł - wystarczy wejść na stronę i oddać na niego swój głos w terminie 10 stycznia do 24 stycznia 2017r.

Zobacz prezentację  video:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE