Reklama

Miasto rezygnuje z swojego lokalu w Navigatorze

Opublikowano:
Autor:

Miasto rezygnuje z swojego lokalu w Navigatorze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informują nas czytelnicy, mielecki magistrat zrezygnował z wynajmowania swojego lokalu w Galerii Navigator. Urzędnicy komentują krótko, że w tej lokalizacji bardzo mało osób korzystało z usług magistratu.

Mielecki magistrat zakończył współpracę z Galerią Navigator. Od kilku dni lokal, który wynajmowało miasto jest pusty. Do tej pory w lokalu można było załatwiać sprawy związane z dowodami osobistymi. 

 

Przyczyną wypowiedzenia umowy najmu stanowiła mała liczba wniosków dotyczących dowodów osobistych oraz zgłoszeń o utracie lub uszkodzeniu dowodów osobistych, składanych w Lokalu będącym przedmiotem najmu. W okresie od stycznia 2019 r. do marca 2020 r. w żadnym miesiącu kalendarzowym liczba ta nie przekroczyła 150 - informuje Marietta Mateja-Nowak z Urzędu Miejskiego w Mielcu.

 

Lokal mimo małej ilości petentów był jeszcze przez jakiś czas utrzymywany przez magistrat, ale ostatecznie zdaniem urzędników - mieszkańcy wolą przychodzić do urzędu przy ul. Żeromskiego. Dlatego podjęto decyzję o rozwiązaniu umowy najmu lokalu w Navigatorze. 

 


Czytaj także:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE